OTO MY

                                                                             
                                                                              MARTA

Jaka jest – mądra (i przy okazji nieskromna), mała (nikt nie ma prawa temu zaprzeczyć) i miła (jak jej się chce). 
Co lubi – bezglutenowe jedzenie (szczególnie mocno czekoladowe brownie), memy (zwłaszcza te polityczne) i piłkę nożną (ze względu na przystojnych zawodników). 
Co czyta najchętniej – ćwiczenia duchowe (serio, to nie żart!), słownik poprawnej polszczyzny i swoje własne recenzje (no cóż, chyba to normalne, skoro obroniła magisterkę z krytyki literackiej). Mało kto tak dobrze zna polską gramatykę, w nocy o północy potrafi rozwiać wszelkie językowe wątpliwości.OLA


Niepoprawna optymistka, tryskająca energią i nowymi pomysłami. Lubi jeść i spać, rzadko rezygnuje z tych dwóch czynności, w świecie studentów uznawanych za luksus. Czytanie to jej największe hobby - książki pochłania maniakalnie w niewiarygodnych ilościach. Radiowiec z pasją i social ninja – techniki komunikacji internetowej nie mają przed nią żadnych tajemnic. Człowiek-telefon  – ciągle wisi na słuchawce i dzięki niej jest w stanie wszystko załatwić. Jeśli zechcecie z nami pogadać, wybierzcie numer Oli😉.
KINGA 
Mały człowiek z wielkim mózgiem, ciętym językiem i pełną torebką. Oprócz opasłych książek zawsze znajdzie w niej to, czego akurat potrzebujesz – taśmę, igłę, a nawet drut. Zawsze służy radą i pomocą. Radiowiec z krwi i kości o specyficznym guście literackim. Jeśli coś robi, to zawsze na sto procent. Z natury pesymistka – choć sama uważa, że to nie pesymizm, a zdrowy realizm. Lubi gdy to, co robi, ma sens. Specjalistka od prawnych zagadnień i politycznej historii Polski. Jej pomysły są najlepsze (tak jej się wydaje:)) i zawsze musi mieć ostatnie zdanie! 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Fajnie, że do nas wpadłeś. Będzie jeszcze fajniej, jeśli trochę podyskutujemy. Dlatego zostaw po sobie komentarz, będzie nam bardzo MIŁO!! Odpowiemy w przerwie w czytaniu, jeśli nie - stalkuj dalej :)