ZACZNIJ TUTAJ

Dawno, dawno temu za siedmioma budynkami i pięcioma placami było sobie studenckie Radio Bonus, a w nim audycja Nowy Akapit. I tak to się właśnie zaczęło… od audycji, od kliku wydawnictw i kilku książek. Ale wciąż było nam mało – mało książek, mało recenzji, mało czytania. Dlatego zdecydowałyśmy, że najwyższy czas zakasać rękawy, zaopatrzyć się w pęk nowych zakładek, kupić pyszną herbatę i zacząć czytać więcej książek. Wszystko po to, by stworzyć bloga pełnego recenzji i tekstów pisanych z pasją. Przecież przeczytanych książek nigdy za wiele! A kto czyta, ten żyje potrójnie, czy jak to tam leciało... :)

Można powiedzieć, że mamy Wam do zaoferowania cały pakiet literacki. Znajdziecie u nas recenzje książek – od kryminałów, po antyporadniki, ale też teksty dedykowane miłośnikom ekranizacji książkowych bestsellerów, zielonej herbaty i wszystko, co może być związane z czytaniem. W każdej zakładce przeczytacie i zobaczycie coś innego, ale równie ciekawego. Czekamy na Wasze opinie. Może jest coś, o czym chcielibyście u nas przeczytać? 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Fajnie, że do nas wpadłeś. Będzie jeszcze fajniej, jeśli trochę podyskutujemy. Dlatego zostaw po sobie komentarz, będzie nam bardzo MIŁO!! Odpowiemy w przerwie w czytaniu, jeśli nie - stalkuj dalej :)