CZEŚĆ!

                                                                             
Dawno, dawno temu za siedmioma budynkami i pięcioma placami było sobie studenckie Radio Bonus, a w nim audycja Nowy Akapit. I tak to się właśnie zaczęło… od audycji, od kliku wydawnictw i kilku książek. Ale wciąż było nam mało – mało książek, mało recenzji, mało czytania. Dlatego zdecydowałyśmy, że najwyższy czas zakasać rękawy, zaopatrzyć się w pęk nowych zakładek, kupić pyszną herbatę i zacząć czytać więcej. Wszystko po to, by stworzyć bloga pełnego recenzji i tekstów pisanych z pasją. Przecież przeczytanych książek nigdy za wiele! A kto czyta, ten żyje podwójnie, czy jak to tam leciało... :)Można powiedzieć, że mamy Wam do zaoferowania cały pakiet literacki. Znajdziecie u nas recenzje książek – od kryminałów, po antyporadniki, ale też teksty dedykowane miłośnikom ekranizacji książkowych bestsellerów, zielonej herbaty i wszystko, co może być związane z czytaniem. W każdej zakładce przeczytacie i zobaczycie coś innego, ale równie ciekawego. Czekamy na Wasze opinie. A tymczasem poznajmy się nieco bliżej. 

OLA

Niepoprawna optymistka, tryskająca energią i nowymi pomysłami. Lubi jeść i spać, rzadko rezygnuje z tych dwóch czynności, w świecie studentów uznawanych za luksus. Czytanie to jej największe hobby - książki pochłania maniakalnie w niewiarygodnych ilościach. Radiowiec z pasją i social ninja – techniki komunikacji internetowej nie mają przed nią żadnych tajemnic. Człowiek-telefon  – ciągle wisi na słuchawce i dzięki niej jest w stanie wszystko załatwić. Jeśli zechcecie z nami pogadać, wybierzcie numer Oli😉


W Nowym Akapicie odpowiada za: zdjęcia, social media i wygląd bloga. 

KINGA 
Mały człowiek z wielkim mózgiem, ciętym językiem i pełną torebką. Oprócz opasłych książek zawsze znajdzie w niej to, czego akurat potrzebujesz – taśmę, igłę, a nawet drut. Zawsze służy radą i pomocą. Radiowiec z krwi i kości o specyficznym guście literackim. Jeśli coś robi, to zawsze na sto procent. Z natury pesymistka – choć sama uważa, że to nie pesymizm, a zdrowy realizm. Lubi gdy to, co robi, ma sens. Specjalistka od prawnych zagadnień i politycznej historii Polski. Jej pomysły są najlepsze (tak jej się wydaje:)) i zawsze musi mieć ostatnie zdanie! W Nowym Akapicie odpowiada za: kontakt z wydawnictwami i czytelnikami. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Fajnie, że do nas wpadłeś. Będzie jeszcze fajniej, jeśli trochę podyskutujemy. Dlatego zostaw po sobie komentarz, będzie nam bardzo MIŁO!! Odpowiemy w przerwie w czytaniu, jeśli nie - stalkuj dalej :)